CryptoTech - Strona głównaGazele Biznesu 2014 
Fundusze UE
Fundusze UE
 
Certyfikat ISO 9001:2015
ISO 9001:2015
 
KRAJOWA IZBA GOSPODARCZA ELEKTRONIKI I TELEKOMUNIKACJI
KIGEiT
 
Certyfikacja CSCIP
CSCIP
Strona główna : Informacje : Wiadomości : CryptoTech Gazela Biznesu 2014
Wiadomości
Dla Prasy

CryptoTech Gazelą Biznesu 2014

2015-02-11

Z przyjemnością informujemy, iż nasza firma została laureatem rankingu "Gazele Biznesu 2014" organizowanym przez Bonnier Business (Polska) Sp. z o.o. - wydawcę dziennika gospodarczego "Puls Biznesu".

Celem rankingu jest wskazanie i wyróżnienie najdynamiczniej rozwijających się firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Na decyzję o umieszczeniu firmy na liście wpływają wybrane parametry ekonomiczne z ostatnich trzech badanych lat oceniające potencjał wzrostowy firmy. W rankingu nie mogą się znaleźć podmioty, które w badanym okresie miały chociaż raz ujemną wartość kapitału własnego.

Wyróżnienie przyznane CrypoTech jest wyrazem uznania dla lat wytężonej pracy we wprowadzaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych - niejednokrotnie odbywającym się w warunkach dekoniunktury gospodarczej - stanowiąc tym samym doskonałą rekomendację firmy dla partnerów biznesowych. Prestiżowy tytuł jest także zobowiązaniem Spółki do dalszego, zgodnego z oczekiwaniami klientów, doskonalenia swych produktów oraz utrzymania statusu Gazeli w kolejnych latach.