CryptoTech - Strona głównaGazele Biznesu 2014 
Fundusze UE
Fundusze UE
 
Certyfikat ISO 9001:2015
ISO 9001:2015
 
KRAJOWA IZBA GOSPODARCZA ELEKTRONIKI I TELEKOMUNIKACJI
KIGEiT
 
Certyfikacja CSCIP
CSCIP
Strona główna : Informacje : Wiadomości : CryptoTech pierwszym w Polsce partnerem VAR Safelayer
Wiadomości
Dla Prasy

CryptoTech pierwszym w Polsce partnerem VAR Safelayer

2009-05-19

CryptoTech podpisał umowę partnerską z hiszpańską firmą Safelayer Secure Communications S.A. Tym samym CryptoTech stał się pierwszym w Polsce partnerem VAR (Value Added Reseller) Safelayer. Strony umowy zadeklarowały gotowość współpracy i ustanowiły jej ramy w dziedzinie rozwiązań z zakresu PKI.

Safelayer jest wiodącą firmą w segmencie sprzedaży technologii opartych na infrastrukturze klucza publicznego. Zaprojektowane przez Safelayer rozwiązania mają na celu poprawę procesów biznesowych, zwiększenie satysfakcji klienta i użytkownika, zmniejszenie kosztów oraz umożliwienie komunikacji z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie.

Wkład firmy, w znaczny postęp w dziedzinie badań, rozwoju i innowacji oraz stałe poszukiwanie ścisłej zgodności z najbardziej wymagającymi standardami, dotyczącymi bezpieczeństwa i interoperacyjności, z rodziny: ISO, ITU-T, IETF, W3C, ETSI, zaowocował wykorzystaniem technologii w projektach realizowanych nie tylko przez korporacje ale także przez administrację rządową, wojsko i sektor finansowy. Wśród klientów Safelayer znajdują się m.in. hiszpańskie Ministerstwo Obrony Narodowej, Ministerstwo Sprawiedliwości, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych, Bank Centralny Hiszpanii i NATO.

Więcej informacji o firmie i jej produktach można znaleźć tutaj www.safelayer.com