CryptoTech - Strona głównaGazele Biznesu 2014 
Fundusze UE
Fundusze UE
 
Certyfikat ISO 9001:2015
ISO 9001:2015
 
KRAJOWA IZBA GOSPODARCZA ELEKTRONIKI I TELEKOMUNIKACJI
KIGEiT
 
Certyfikacja CSCIP
CSCIP
Strona główna : Informacje : Wiadomości : CryptoTech partnerem technologicznym McAfee w programie SIA
Wiadomości
Dla Prasy

CryptoTech partnerem technologicznym McAfee w programie SIA

2009-04-21

CryptoTech Sp. z o.o., dostawca rozwiązań i technologii e-security, podpisał umowę partnerską z McAfee - znanym amerykańskim producentem aplikacji antywirusowych i zabezpieczających. Tym samym CryptoTech stał się członkiem sekcji SIA (Security Innovation Alliance).

SIA to program umożliwiający ściślejszą współpracę technologiczną pomiędzy partnerami. Jego założeniem jest wymiana technologii i rozwój interoperacyjności produktów dedykowanych dla rynku bezpieczeństwa informacji w celu uproszczenia ich integracji w różnych środowiskach klientów.

Uczestnictwo w SIA zapewnia efektywność łańcuchów dostaw i działań biznesowych. Pozwala rozszerzyć zasięg terytorialny, możliwości technologiczne i produktowe.

Współpraca w ramach SIA jest odpowiedzią na rosnące wyzwania. Obecna sytuacja na rynku rozwiązań IT, nie tylko z dziedziny bezpieczeństwa, wymaga, aby produkty wielu dostawców współdziałały ze sobą w celu zwiększenia ich zgodności i efektywności zarządzania.

Optymalizacja współpracy pozwala na osiągnięcie efektu synergii polegającego na tworzeniu szerokiego zakresu innowacyjnych produktów i dostarczaniu rozwiązań bardziej kompleksowych niż dostępnych u pojedynczego dostawcy przy jednoczesnej redukcji kosztów w infrastrukturze IT dla klientów końcowych.

Program SIA zakłada również wspólne działania marketingowe, np. przez opatrzenie kompatybilnych produktów znakiem "McAfee Compatible".

Więcej informacji można znaleźć tutaj.