CryptoTech - Strona głównaGazele Biznesu 2014 
Fundusze UE
Fundusze UE
 
Certyfikat ISO 9001:2015
ISO 9001:2015
 
KRAJOWA IZBA GOSPODARCZA ELEKTRONIKI I TELEKOMUNIKACJI
KIGEiT
 
Certyfikacja CSCIP
CSCIP
Strona główna : Informacje : Wiadomości : CryptoTech-główny sponsor konferencji-zaprasza na "PKI Smart Cards GigaCon 2008"
Wiadomości
Dla Prasy

CryptoTech - główny sponsor konferencji - zaprasza na "PKI Smart Cards GigaCon 2008"

2008-11-24

CryptoTech już po raz czwarty jako główny sponsor zaprasza do udziału w konferencji PKI Smart Cards GigaCon, która odbędzie się 2 grudnia br w Hotelu NOVOTEL AIRPORT przy ul.1 Sierpnia 1 w Warszawie.

Zakres tematyczny konferencji obejmuje istotne z punktu widzenia przedsiębiorczości elektronicznej zagadnienia związane z transakcjami elektronicznymi, PKI oraz smart cards. Uczestnicy będą mieli możliwość zapoznać się z praktycznymi zastosowaniem PKI w przedsiębiorstwie, poznać aspekty bezpieczeństwa kart elektronicznych oraz usługi umożliwiające przyspieszenie przepływu środków finansowych i towarów między kontrahentami.

Warte polecenia są sesje tematyczne przygotowane przez sponsora i firmy uczestniczące, a wśród nich wykład wygłoszony przez Prezesa CryptoTech Dariusza Lewickiego "European Citizen Card - przyszłość rozwiązań eID".

Konferencja przeznaczona jest dla przedstawicieli środowisk biznesowych, kadry zarządzającej, kierowników działów IT, administratorów systemów zabezpieczeń, odbiorców wykorzystujących bezpieczne technologie informatyczne w polskich urzędach i instytucjach publicznych, bankowości i administracji państwowej.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie PKI Smart Cards.

Zapraszamy.