CryptoTech - Strona głównaGazele Biznesu 2014 
Fundusze UE
Fundusze UE
 
Certyfikat ISO 9001:2015
ISO 9001:2015
 
KRAJOWA IZBA GOSPODARCZA ELEKTRONIKI I TELEKOMUNIKACJI
KIGEiT
 
Certyfikacja CSCIP
CSCIP
Strona główna : Informacje : Wiadomości : Nagroda dla Tumbleweed SecureTransport
Wiadomości
Dla Prasy

Nagroda dla Tumbleweed SecureTransport

2004-05-21

Rozwiązanie SecureTransport firmy Tumbleweed otrzymało nagrodę "Best Communications Security", wręczoną przez SC Magazine na zorganizowanej w Londynie konferencji SC Awards 2004.

SC Magazine Global Awards to czołowy konkurs najlepszych rozwiązań z dziedziny bezpieczeństwa, organizowany przez wiodące pismo branży e-security. Tegoroczne współzawodnictwo objęło ponad 900 produktów i usług producentów z całego świata. Rozwiązanie firmy Tumbleweed zostało uznane za najlepsze w kategorii bezpieczeństwa komunikacji internetowej i wyprzedziło m.in. tak znane produkty jak eToken (Aladdin Knowledge Systems) oraz SSH Tectia Client/Server 4.0 (SSH Communications).

Tumbleweed SecureTransport to rodzina produktów zabezpieczających krytyczne elementy infrastruktury IT, ze szczególnym uzwględnieniem wymiany poufnych dokumentów oraz transakcji B2B i EDI. Rozwiązanie zostało zaprojektowane dla środowisk korporacyjnych i charakteryzuje się wysoką skalowalnością oraz stopniem integracji z infrastrukturą informatyczną. SecureTransport jest dostępne w wersjach Standard oraz Enterprise, która dodaje m.in. możliwość zachowywania podpisanych audytów transferu oraz zaawansowane funkcje zarządzania użytkownikami.

SecureTransport uzyskało również tytuł lidera rynku produktów zaawansowanego transferu danych od analityków Meta Group.

Nagrodzony produkt Tumbleweed znajduje się w ofercie CryptoTech: SecureTransport