CryptoTech - Strona głównaGazele Biznesu 2014 
Fundusze UE
Fundusze UE
 
Certyfikat ISO 9001:2015
ISO 9001:2015
 
KRAJOWA IZBA GOSPODARCZA ELEKTRONIKI I TELEKOMUNIKACJI
KIGEiT
 
Certyfikacja CSCIP
CSCIP
Strona główna : Informacje : Wiadomości : Prezes CryptoTech pierwszą osobą w Polsce posiadającą certyfikat CSCIP
Wiadomości
Dla Prasy

Prezes CryptoTech pierwszą osobą w Polsce posiadającą certyfikat CSCIP

2013-02-18

Pierwszym w Polsce posiadaczem tytułu Certified Smart Card Industry Professional (CSCIP) nadawanego przez Smart Card Alliance został Prezes krakowskiej firmy CryptoTech - Dariusz Lewicki.

CSCIP to uznany na całym świecie program certyfikacji, skupiający wysokiej klasy ekspertów w technologii kart inteligentnych. O certyfikat mogą ubiegać się członkowie LEAP (Leadership, Education and Advancement Program), spełniający określone kryteria edukacyjne i zawodowe. Uzyskanie certyfikatu CSSIP jest możliwe wyłącznie po zdaniu wieloczęściowego egzaminu w języku obcym z pogłębionej wiedzy w zakresie kart elektronicznych i osiągnięciu wysokiego progu punktowego. Egzamin opracowany jest przez wiodących specjalistów kart inteligentnych przy wsparciu międzynarodowych stowarzyszeń branżowych. Certyfikat przyznawany jest na okres 3 lat od momentu zdania egzaminu.

Posiadanie certyfikatu CSCIP niewątpliwie wyróżnia CryptoTech na rynku i potwierdza wysokie kompetencje w zakresie oferowanych rozwiązań technologicznych.